€11,22
Kostenloser Versand ab 70 €
Sichere Bezahlung
30 Tage Rückgabe
met pieper
met nylon botje
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 20 cm cm x 7 cm cm |
| Lengte | 16 cm cm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Eigenschap | Met geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22649 |
Beoordelingen laden...
Beschreibung
met pieper
met nylon botje
Extra informatie
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Bruin |
| Afmeting | 20 cm cm x 7 cm cm |
| Lengte | 16 cm cm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Eigenschap | Met geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22649 |
Beoordelingen
Beoordelingen laden...
Häufig gestellte Fragen
Wat zijn de afmetingen van dit product?
Meet altijd uw ruimte om er zeker van te zijn dat het product past.
Van welk materiaal is dit product gemaakt?
Dit product is gemaakt van kwalitatief materiaal.
Hoe snel wordt mijn bestelling geleverd?
Bestellingen worden binnen 2-4 werkdagen geleverd in heel België. Vanaf €70 bestelbedrag is de verzending gratis.
Vergelijkbare producten
Alle Hondenspeelgoed → €11,22 Speelpgoed Hond pluche Boneys kever 20cm