Dill Cat Litter Deodorant 500gr
This cat litter from Dill is specially developed for cats and contains a deodorant that helps neutralize odors. With a content of 500 grams, this litter is practical to use and suitable for regular maintenance of the litter box.
The packaging has dimensions of 15.9 cm long, 21.6 cm wide and 5.4 cm thick, which ensures compact storage. The product is delivered as a piece and has a gross weight of approximately 0.54 kg. This cat litter is easy to apply and contributes to a fresh environment for your cat.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbakvulling |
| Afmeting | 21.6 cm |
| Productlijn | Kattenbakvulling |
| Dikte | 5.4 cm |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 15.9 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Productgroep | Kattenbakvulling |
| Artikelnummer | 17646 |
Loading reviews...
Description
Dill Cat Litter Deodorant 500gr
This cat litter from Dill is specially developed for cats and contains a deodorant that helps neutralize odors. With a content of 500 grams, this litter is practical to use and suitable for regular maintenance of the litter box.
The packaging has dimensions of 15.9 cm long, 21.6 cm wide and 5.4 cm thick, which ensures compact storage. The product is delivered as a piece and has a gross weight of approximately 0.54 kg. This cat litter is easy to apply and contributes to a fresh environment for your cat.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Kattenbakvulling |
| Afmeting | 21.6 cm |
| Productlijn | Kattenbakvulling |
| Dikte | 5.4 cm |
| Inhoud | 0.5 kg |
| Lengte | 15.9 cm |
| Gewicht | 0.5 kg |
| Productgroep | Kattenbakvulling |
| Artikelnummer | 17646 |
Reviews
Loading reviews...