€11,22
Free shipping from €70
Secure payment
14-day returns
met pieper
met nylon botje
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 17 cm cm x 15 cm cm |
| Lengte | 17 cm cm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Eigenschap | Met geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22650 |
Loading reviews...
Description
met pieper
met nylon botje
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Puppyspeelgoed |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 17 cm cm x 15 cm cm |
| Lengte | 17 cm cm |
| Gewicht | 0,18 kg |
| Eigenschap | Met geluid |
| Productgroep | Speelgoed |
| Artikelnummer | 22650 |
Reviews
Loading reviews...
Frequently asked questions
What are the dimensions of this product?
Always measure your space to make sure the product fits.
What material is this product made of?
This product is made of quality material.
How quickly will my order be delivered?
Orders are delivered within 2-4 business days across Belgium. Shipping is free for orders from €70.
Similar products
All Hondenspeelgoed → €11,22 Speelpgoed Hond pluche Boneys buffel 17cm