Anti-parasitic Shampoo for Cats
This anti-parasitic shampoo from Biogance Biospotix is specially developed for cats. The product helps combat pests and contributes to healthy coat care for your cat.
The shampoo has a content of 250 ml and is delivered in packaging with dimensions of 5 cm cm long, 5 cm cm wide and 17,5 cm cm high. The product is white in color and falls under the product group Coat. This shampoo is an effective product for cat owners who want to protect their animal from parasites.
| Merk | Biogance |
| Type | Shampoo |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 17.5 cm x 5 cm |
| Productlijn | Anti-parasitair |
| Inhoud | 250 ml |
| Lengte | 5 cm |
| Kenmerk | Ongedierte bestrijding |
| Productgroep | Vachtverzorging |
| Artikelnummer | 69525 |
Loading reviews...
Description
Anti-parasitic Shampoo for Cats
This anti-parasitic shampoo from Biogance Biospotix is specially developed for cats. The product helps combat pests and contributes to healthy coat care for your cat.
The shampoo has a content of 250 ml and is delivered in packaging with dimensions of 5 cm cm long, 5 cm cm wide and 17,5 cm cm high. The product is white in color and falls under the product group Coat. This shampoo is an effective product for cat owners who want to protect their animal from parasites.
Additional information
| Merk | Biogance |
| Type | Shampoo |
| Kleur | Wit |
| Afmeting | 17.5 cm x 5 cm |
| Productlijn | Anti-parasitair |
| Inhoud | 250 ml |
| Lengte | 5 cm |
| Kenmerk | Ongedierte bestrijding |
| Productgroep | Vachtverzorging |
| Artikelnummer | 69525 |
Reviews
Loading reviews...