Bottom panel for the Kilimandjaro cat tree
This bottom panel is specially designed for the Kilimandjaro de Luxe cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing part of your cat tree. With this bottom panel, you keep your cat tree in optimal condition for your cat.
The bottom panel measures 73 x 58 x 4 cm and is finished in a cream color. It is part of the Kilimandjaro collection and is intended as a replacement part. As you are used to from RHR Pets, you can find all the cat tree parts you need for maintenance and repair with them.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 58 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 73 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-KMJ-C |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for the Kilimandjaro cat tree
This bottom panel is specially designed for the Kilimandjaro de Luxe cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing part of your cat tree. With this bottom panel, you keep your cat tree in optimal condition for your cat.
The bottom panel measures 73 x 58 x 4 cm and is finished in a cream color. It is part of the Kilimandjaro collection and is intended as a replacement part. As you are used to from RHR Pets, you can find all the cat tree parts you need for maintenance and repair with them.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 58 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | KILIMANDJARO |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 73 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-KMJ-C |
Reviews
Loading reviews...