Bottom panel for Maine Coon Fantasy scratching post
This bottom panel is specially designed for the Maine Coon Fantasy scratching post from RHR Quality. It is a cream-colored component measuring 60 by 80 centimeters with a thickness of 4 centimeters. This panel forms the base of the scratching post and provides stability for the structure.
This product is a spare part that you can order separately to replace a worn or damaged component of your current scratching post. The bottom panel fits perfectly with the Maine Coon Fantasy collection and ensures seamless integration with the rest of the scratching post. At RHR Quality, you'll find all the parts you need to keep your cat furniture in optimal condition.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | BOTTOMMCF |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-MCF-C |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for Maine Coon Fantasy scratching post
This bottom panel is specially designed for the Maine Coon Fantasy scratching post from RHR Quality. It is a cream-colored component measuring 60 by 80 centimeters with a thickness of 4 centimeters. This panel forms the base of the scratching post and provides stability for the structure.
This product is a spare part that you can order separately to replace a worn or damaged component of your current scratching post. The bottom panel fits perfectly with the Maine Coon Fantasy collection and ensures seamless integration with the rest of the scratching post. At RHR Quality, you'll find all the parts you need to keep your cat furniture in optimal condition.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | BOTTOMMCF |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 80 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-MCF-C |
Reviews
Loading reviews...