Bottom panel for Panther cat tree - Cream-colored replacement part
This bottom panel is specially designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a cream-colored spare part that you can reorder to replace an existing part of your cat tree. With this bottom panel, you keep your cat furniture in perfect condition and extend the lifespan of your cat tree.
The bottom panel has dimensions of 100 x 60 x 4 cm and fits perfectly on the Panther cat tree. The part belongs to the Panther collection and is available in cream color. At RHR Pets, your specialist in cat tree parts, you'll find all the components you need for maintenance and repair of your cat tree.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-C |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for Panther cat tree - Cream-colored replacement part
This bottom panel is specially designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a cream-colored spare part that you can reorder to replace an existing part of your cat tree. With this bottom panel, you keep your cat furniture in perfect condition and extend the lifespan of your cat tree.
The bottom panel has dimensions of 100 x 60 x 4 cm and fits perfectly on the Panther cat tree. The part belongs to the Panther collection and is available in cream color. At RHR Pets, your specialist in cat tree parts, you'll find all the components you need for maintenance and repair of your cat tree.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 4 cm x 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-C |
Reviews
Loading reviews...