Bottom panel for Panther scratching post
This bottom panel is specially designed for the Panther scratching post from RHR Quality. It is a dark grey component that you can reorder to replace an existing part of your scratching post. With this bottom panel, you keep your scratching post in optimal condition for your cat.
The bottom panel has dimensions of 100 x 60 x 4 cm and is part of the Panther collection. It is an essential component that provides stability and firmness for your scratching post. You can find all the necessary parts for your scratching post with us, so you can continue to enjoy your cat furniture for a long time.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-DG |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for Panther scratching post
This bottom panel is specially designed for the Panther scratching post from RHR Quality. It is a dark grey component that you can reorder to replace an existing part of your scratching post. With this bottom panel, you keep your scratching post in optimal condition for your cat.
The bottom panel has dimensions of 100 x 60 x 4 cm and is part of the Panther collection. It is an essential component that provides stability and firmness for your scratching post. You can find all the necessary parts for your scratching post with us, so you can continue to enjoy your cat furniture for a long time.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-PTR-DG |
Reviews
Loading reviews...