Base plate for Corner Coon scratching post
This base plate is specially designed for the Corner Coon scratching post from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing part of your scratching post. As you are used to from RHR Pets, you can find all the scratching post parts you need with us.
The base plate has dimensions of 65 x 55 x 4 cm and is finished in a taupe color. It is part of the BOTTOMCORNER collection and is compatible with the CORNERCOON product line. This part is essential for the stability and structure of your scratching post.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-CC-T |
Loading reviews...
Description
Base plate for Corner Coon scratching post
This base plate is specially designed for the Corner Coon scratching post from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing part of your scratching post. As you are used to from RHR Pets, you can find all the scratching post parts you need with us.
The base plate has dimensions of 65 x 55 x 4 cm and is finished in a taupe color. It is part of the BOTTOMCORNER collection and is compatible with the CORNERCOON product line. This part is essential for the stability and structure of your scratching post.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Taupe |
| Afmeting | 55 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CORNERCOON |
| Vorm | Rechthoekig |
| Dikte | 4 cm |
| Lengte | 65 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-CC-T |
Reviews
Loading reviews...