Cat Snack Mini Food 3g from Almo Nature HFC
This cat snack from the Almo Nature HFC line is a Mini Food variant with chicken fillet. It is a small 3 gram snack, specially developed for cats. Perfect as a reward during training, as a treat or to pamper your cat.
The snack has compact dimensions with a height of 12 cm, a length of 1 cm and a width of 4 cm. The weight per piece is 0 kg. This snack falls under the snack food type and is sold per piece. The snack is part of the Almo Nature cat snack category.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 12 cm x 4 cm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Inhoud | 0 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 3g |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A500 |
Loading reviews...
Description
Cat Snack Mini Food 3g from Almo Nature HFC
This cat snack from the Almo Nature HFC line is a Mini Food variant with chicken fillet. It is a small 3 gram snack, specially developed for cats. Perfect as a reward during training, as a treat or to pamper your cat.
The snack has compact dimensions with a height of 12 cm, a length of 1 cm and a width of 4 cm. The weight per piece is 0 kg. This snack falls under the snack food type and is sold per piece. The snack is part of the Almo Nature cat snack category.
Additional information
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 12 cm x 4 cm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Inhoud | 0 kg |
| Lengte | 1 cm |
| Gewicht | 3g |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A500 |
Reviews
Loading reviews...