Dog Snack Chicken Meat Strips – Vadigran Butcher Natural
This dog snack consists of 100% natural chicken meat strips, specially developed for dogs. The product is perfect to use as a treat or during training sessions with your dog.
The meat strips have dimensions of approximately 15 cm cm long, 15 cm cm wide and 1,5 cm cm high. It is a piece food that falls under the snack category within dog nutrition. The brand Vadigran offers this product under the Butcher Natural line.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19719 |
Loading reviews...
Description
Dog Snack Chicken Meat Strips – Vadigran Butcher Natural
This dog snack consists of 100% natural chicken meat strips, specially developed for dogs. The product is perfect to use as a treat or during training sessions with your dog.
The meat strips have dimensions of approximately 15 cm cm long, 15 cm cm wide and 1,5 cm cm high. It is a piece food that falls under the snack category within dog nutrition. The brand Vadigran offers this product under the Butcher Natural line.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19719 |
Reviews
Loading reviews...