Dog Food Wet Food 300g – Almo Nature Daily Dogs Turkey and Zucchini
This dog food is a wet food for dogs from the brand Almo Nature in the Daily Dogs line. It contains turkey and zucchini as main ingredients and is suitable as a complete meal for your dog.
The food has a weight of 300 grams per package and is gluten-free and without added grains. The package dimensions are 11,1 cm cm long, 11,1 cm cm wide and 4,2 cm cm high. This wet food can be well combined with dry food for a balanced diet.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 4.2 cm x 11.1 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 11.1 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A235 |
Loading reviews...
Description
Dog Food Wet Food 300g – Almo Nature Daily Dogs Turkey and Zucchini
This dog food is a wet food for dogs from the brand Almo Nature in the Daily Dogs line. It contains turkey and zucchini as main ingredients and is suitable as a complete meal for your dog.
The food has a weight of 300 grams per package and is gluten-free and without added grains. The package dimensions are 11,1 cm cm long, 11,1 cm cm wide and 4,2 cm cm high. This wet food can be well combined with dry food for a balanced diet.
Additional information
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 4.2 cm x 11.1 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 0.3 kg |
| Lengte | 11.1 cm |
| Gewicht | 0.3 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Levensfase | Volwassen |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A235 |
Reviews
Loading reviews...