Bird Food All-in-net for garden birds
This bird food in the form of a peanut net is an ideal additional energy source for garden birds during cold days. It is suitable for all garden birds and offers a convenient way to feed birds in your garden.
The net has dimensions of 40 cm by 30 cm by 30 cm and weighs 0.35 kg. It is easy to hang in the garden or near a fence or vegetation, where birds can enjoy it. This product is part of the Enjoy Nature collection and is delivered as a display package.
| Merk | Vadigran |
| Type | Net |
| Afmeting | 30 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.35 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23398 |
Loading reviews...
Description
Bird Food All-in-net for garden birds
This bird food in the form of a peanut net is an ideal additional energy source for garden birds during cold days. It is suitable for all garden birds and offers a convenient way to feed birds in your garden.
The net has dimensions of 40 cm by 30 cm by 30 cm and weighs 0.35 kg. It is easy to hang in the garden or near a fence or vegetation, where birds can enjoy it. This product is part of the Enjoy Nature collection and is delivered as a display package.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Net |
| Afmeting | 30 cm x 30 cm |
| Productlijn | Aanvullend voer |
| Inhoud | 0.35 kg |
| Lengte | 40 cm |
| Gewicht | 0.35 kg |
| Voedingtype | Aanvullend |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 23398 |
Reviews
Loading reviews...