Middle panel for Catdream de Luxe scratching post
This middle panel is specifically designed for the Catdream de Luxe scratching post from RHR Quality. It is a spare part that you can order separately to replace a current component of your scratching post when needed.
The panel measures 50 by 36 centimeters and is finished in a cream color. It is part of the Catdream de Luxe collection and is intended for cats that use this scratching post. With this part, you keep your scratching post in good condition and extend the lifespan of the whole.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LP-DRM-C |
Loading reviews...
Description
Middle panel for Catdream de Luxe scratching post
This middle panel is specifically designed for the Catdream de Luxe scratching post from RHR Quality. It is a spare part that you can order separately to replace a current component of your scratching post when needed.
The panel measures 50 by 36 centimeters and is finished in a cream color. It is part of the Catdream de Luxe collection and is intended for cats that use this scratching post. With this part, you keep your scratching post in good condition and extend the lifespan of the whole.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 36 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | CATDREAM |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Levensfase | Alle leeftijden |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-LP-DRM-C |
Reviews
Loading reviews...