Middle panel for Maine Coon Fantasy scratching post
This is a middle panel in dark grey for the Maine Coon Fantasy scratching post from RHR Quality. It is a replacement part that you can order separately to replace an existing component of your cat furniture.
The panel measures 60 by 40 centimeters and is part of the MiddleMCF collection. This specific component is intended for cats that enjoy climbing and scratching, and fits perfectly with the Maine Coon Fantasy scratching post. You can find all the necessary parts for your scratching post with us.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-DG |
Loading reviews...
Description
Middle panel for Maine Coon Fantasy scratching post
This is a middle panel in dark grey for the Maine Coon Fantasy scratching post from RHR Quality. It is a replacement part that you can order separately to replace an existing component of your cat furniture.
The panel measures 60 by 40 centimeters and is part of the MiddleMCF collection. This specific component is intended for cats that enjoy climbing and scratching, and fits perfectly with the Maine Coon Fantasy scratching post. You can find all the necessary parts for your scratching post with us.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | Panelen & ligvlakken |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-MCF-DG |
Reviews
Loading reviews...