Middle Panel Cat Tree Dark Grey for Panther
This middle panel is specially designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing component of your cat tree when needed.
The panel measures 100 by 60 centimeters and comes in a dark grey color. It is part of the Panther product line and the MIDDLEPANTHER collection. This component is intended for cats that enjoy climbing and resting on their cat tree.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-DG |
Loading reviews...
Description
Middle Panel Cat Tree Dark Grey for Panther
This middle panel is specially designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing component of your cat tree when needed.
The panel measures 100 by 60 centimeters and comes in a dark grey color. It is part of the Panther product line and the MIDDLEPANTHER collection. This component is intended for cats that enjoy climbing and resting on their cat tree.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-DG |
Reviews
Loading reviews...