Middle panel for Devon Rex cat tree
This middle panel is specifically designed for the Devon Rex cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing panel or expand your cat tree. With dimensions of 50 by 35 centimeters, it provides a sturdy platform for your cat.
The panel has a light grey color and is part of the MIDDLEREX collection. As part of the DEVONREX product line, it fits perfectly with other components of this cat tree. You can find all the cat tree parts you need for maintenance or expansion of your cat furniture with us.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-LG |
Loading reviews...
Description
Middle panel for Devon Rex cat tree
This middle panel is specifically designed for the Devon Rex cat tree from RHR Quality. It is a spare part that you can reorder to replace an existing panel or expand your cat tree. With dimensions of 50 by 35 centimeters, it provides a sturdy platform for your cat.
The panel has a light grey color and is part of the MIDDLEREX collection. As part of the DEVONREX product line, it fits perfectly with other components of this cat tree. You can find all the cat tree parts you need for maintenance or expansion of your cat furniture with us.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 35 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 50 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PPS-REX-LG |
Reviews
Loading reviews...