Middle panel for Panther cat tree
This middle panel is specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a light grey panel that you can use as a spare part to replace an existing component of your cat tree or to expand your cat tree.
The panel measures 100 by 60 centimeters and fits perfectly with the Panther collection. It is made of sturdy material suitable for cats to lie on, play, or rest. As part of the Panther series, you can find all necessary parts with us to maintain or customize your cat tree.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-LG |
Loading reviews...
Description
Middle panel for Panther cat tree
This middle panel is specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It is a light grey panel that you can use as a spare part to replace an existing component of your cat tree or to expand your cat tree.
The panel measures 100 by 60 centimeters and fits perfectly with the Panther collection. It is made of sturdy material suitable for cats to lie on, play, or rest. As part of the Panther series, you can find all necessary parts with us to maintain or customize your cat tree.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 100 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-MP-PTR-LG |
Reviews
Loading reviews...