Playhouse for the Main Coon Lounge Retreat scratching post
This playhouse in Dark Grey is a component for the Main Coon Lounge Retreat scratching post from RHR Quality. It is a replacement part that you can order separately to replace an existing component. The playhouse has dimensions of 55 x 35 x 25 cm and is delivered including a cushion.
The component is suitable for indoor cats and is part of the PLAYH-MCRETREAT collection. You can use this playhouse to maintain or adapt your scratching post to your cat's needs.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-DG-1 |
Loading reviews...
Description
Playhouse for the Main Coon Lounge Retreat scratching post
This playhouse in Dark Grey is a component for the Main Coon Lounge Retreat scratching post from RHR Quality. It is a replacement part that you can order separately to replace an existing component. The playhouse has dimensions of 55 x 35 x 25 cm and is delivered including a cushion.
The component is suitable for indoor cats and is part of the PLAYH-MCRETREAT collection. You can use this playhouse to maintain or adapt your scratching post to your cat's needs.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 25 cm x 35 cm |
| Onderdeel | Ligplaats |
| Productlijn | MCLRETREAT |
| Lengte | 55 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-PLAYH-MRT-DG-1 |
Reviews
Loading reviews...