Bottom panel for Comfort scratching barrel and cat trees
This bottom panel is a light grey spare part for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Quality. With dimensions of 60 by 50 centimeters, this panel fits perfectly as a replacement or additional part for your existing cat tree.
The bottom panel is part of the SPAREBARCOMFORT0101 collection and is specifically designed for these models. You can find all parts for your scratching barrel or cat tree with us to maintain and repair your cat furniture.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-LG |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for Comfort scratching barrel and cat trees
This bottom panel is a light grey spare part for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Quality. With dimensions of 60 by 50 centimeters, this panel fits perfectly as a replacement or additional part for your existing cat tree.
The bottom panel is part of the SPAREBARCOMFORT0101 collection and is specifically designed for these models. You can find all parts for your scratching barrel or cat tree with us to maintain and repair your cat furniture.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-O-CTB-LG |
Reviews
Loading reviews...