Front Panel Comfort Scratching Barrel Light Grey
This is a light grey front panel for the Comfort scratching barrel that you can order as a spare part. The component is specifically designed for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Pets.
With dimensions of 87 by 50 centimeters, this component provides a suitable replacement for the front of your scratching barrel. It is part of the SPAREBARCOMFORT0101 collection and is available in the color light grey. You can find all parts for your scratching barrel or cat tree at RHR Pets.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Kenmerk | SPAREBARCOMFORT0101 |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-LG |
Loading reviews...
Description
Front Panel Comfort Scratching Barrel Light Grey
This is a light grey front panel for the Comfort scratching barrel that you can order as a spare part. The component is specifically designed for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Pets.
With dimensions of 87 by 50 centimeters, this component provides a suitable replacement for the front of your scratching barrel. It is part of the SPAREBARCOMFORT0101 collection and is available in the color light grey. You can find all parts for your scratching barrel or cat tree at RHR Pets.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 87 cm |
| Kenmerk | SPAREBARCOMFORT0101 |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CTB-LG |
Reviews
Loading reviews...