Scratching Barrel Front Panel Penthouse 77x40 cm Light Grey
This scratching barrel front panel is a spare part for the Penthouse scratching barrel and the Cat Penthouse scratching post from RHR Quality. The part has a Light Grey color and measures 77 by 40 centimeters.
This scratching post part is part of the PENTHOUSE product line and the SPAREBARPENT0101 collection. It is intended as a replacement part for your existing scratching barrel or scratching post.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CPH-LG |
Loading reviews...
Description
Scratching Barrel Front Panel Penthouse 77x40 cm Light Grey
This scratching barrel front panel is a spare part for the Penthouse scratching barrel and the Cat Penthouse scratching post from RHR Quality. The part has a Light Grey color and measures 77 by 40 centimeters.
This scratching post part is part of the PENTHOUSE product line and the SPAREBARPENT0101 collection. It is intended as a replacement part for your existing scratching barrel or scratching post.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 40 cm |
| Onderdeel | Speelhuis |
| Productlijn | PENTHOUSE |
| Lengte | 77 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-V-CPH-LG |
Reviews
Loading reviews...