Side panel for Paradise scratching barrel or cat tree
This light grey side panel is a spare part for the Paradise scratching barrel and the Cat Paradise cat tree from RHR Quality. When a part of your cat tree is worn out, you can easily replace it without having to replace the entire structure.
The part measures 87 by 60 centimeters and fits perfectly on the Paradise models. The side panel is made of sturdy material that can withstand intensive use by cats. You can find all parts for your cat tree or scratching barrel with us, so you can keep your cat furniture in good condition for a long time.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-PAR-LG |
Loading reviews...
Description
Side panel for Paradise scratching barrel or cat tree
This light grey side panel is a spare part for the Paradise scratching barrel and the Cat Paradise cat tree from RHR Quality. When a part of your cat tree is worn out, you can easily replace it without having to replace the entire structure.
The part measures 87 by 60 centimeters and fits perfectly on the Paradise models. The side panel is made of sturdy material that can withstand intensive use by cats. You can find all parts for your cat tree or scratching barrel with us, so you can keep your cat furniture in good condition for a long time.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | PARADISE |
| Lengte | 87 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-Z-PAR-LG |
Reviews
Loading reviews...