Top Scratching Barrel Cream – Spare Part for Cat Tree
This top is a spare part for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Quality. The part measures 60 by 50 centimeters and features a cream-colored finish.
This cat tree part belongs to the SPAREBARCOMFORT0202 collection and is intended for cats. You can use this part to replace or restore your existing scratching barrel or cat tree when needed.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-CTB-C |
Loading reviews...
Description
Top Scratching Barrel Cream – Spare Part for Cat Tree
This top is a spare part for the Comfort scratching barrel, the Cat Tower Box cat tree and the Maine Coon Tower Box Comfort from RHR Quality. The part measures 60 by 50 centimeters and features a cream-colored finish.
This cat tree part belongs to the SPAREBARCOMFORT0202 collection and is intended for cats. You can use this part to replace or restore your existing scratching barrel or cat tree when needed.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Krabton |
| Productlijn | Krabtonnen |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | SCRATCH-B-CTB-C |
Reviews
Loading reviews...