Upper panel for Maine Coon Fantasy cat tree
This upper panel is specifically designed for the Maine Coon Fantasy cat tree from RHR Quality. It is a replacement part that you can order to replace an existing panel of your cat furniture when needed.
The panel measures 60 by 50 centimeters and is finished in a cream color. It is part of the Maine Coon Fantasy collection and is intended as a component of a complete cat tree. At RHR Pets, you can find all the different parts for your cat tree, so you can always keep your cat furniture in good condition.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-C |
Loading reviews...
Description
Upper panel for Maine Coon Fantasy cat tree
This upper panel is specifically designed for the Maine Coon Fantasy cat tree from RHR Quality. It is a replacement part that you can order to replace an existing panel of your cat furniture when needed.
The panel measures 60 by 50 centimeters and is finished in a cream color. It is part of the Maine Coon Fantasy collection and is intended as a component of a complete cat tree. At RHR Pets, you can find all the different parts for your cat tree, so you can always keep your cat furniture in good condition.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Creme |
| Afmeting | 50 cm |
| Onderdeel | Bovenpaneel |
| Productlijn | Krabpalen & Meubels |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-TRI-MCF-C |
Reviews
Loading reviews...