Upper Panel Cat Tree 60x60 cm Dark Grey – Panther
This upper panel is specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can easily reorder to replace an existing component of your cat tree when needed.
The panel measures 60 by 60 centimeters and is finished in a dark grey color. It is part of the Panther collection and is compatible with other components from this series. Like all products from RHR Quality, this part is made to seamlessly integrate with your current cat tree setup.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-DG |
Loading reviews...
Description
Upper Panel Cat Tree 60x60 cm Dark Grey – Panther
This upper panel is specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can easily reorder to replace an existing component of your cat tree when needed.
The panel measures 60 by 60 centimeters and is finished in a dark grey color. It is part of the Panther collection and is compatible with other components from this series. Like all products from RHR Quality, this part is made to seamlessly integrate with your current cat tree setup.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Donkergrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-DG |
Reviews
Loading reviews...