Upper Panel Cat Tree 60x60 cm Light Grey – Panther
This is a light grey upper panel specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can reorder to replace an existing component of your cat furniture or to expand your cat tree. With this panel, you can easily perform maintenance on your cat tree without having to replace the entire piece of furniture.
The panel measures 60 by 60 centimeters and is made in a light grey color that matches the Panther collection. As part of the UPPERPANTHER series, this panel is compatible with the corresponding cat tree structure. You can turn to RHR Pets for all your cat tree parts, so you can always keep your cat furniture in good condition.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-LG |
Loading reviews...
Description
Upper Panel Cat Tree 60x60 cm Light Grey – Panther
This is a light grey upper panel specifically designed for the Panther cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can reorder to replace an existing component of your cat furniture or to expand your cat tree. With this panel, you can easily perform maintenance on your cat tree without having to replace the entire piece of furniture.
The panel measures 60 by 60 centimeters and is made in a light grey color that matches the Panther collection. As part of the UPPERPANTHER series, this panel is compatible with the corresponding cat tree structure. You can turn to RHR Pets for all your cat tree parts, so you can always keep your cat furniture in good condition.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | PANTHER |
| Lengte | 60 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-PTR-LG |
Reviews
Loading reviews...