Upper panel for the Royal Cat Palace cat tree
This is a light grey upper panel specifically designed for the Royal Cat Palace cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can reorder when you want to replace an existing panel. With dimensions of 70 by 60 centimeters, this panel provides ample space for your cat to rest or play comfortably.
The panel is part of the UPPERRCPALACE collection and is made in a light grey color. As part of the RCP product line, it fits perfectly with other components of the Royal Cat Palace cat tree. You can easily install this part to make your cat tree fully functional again.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RCP-LG |
Loading reviews...
Description
Upper panel for the Royal Cat Palace cat tree
This is a light grey upper panel specifically designed for the Royal Cat Palace cat tree from RHR Quality. It serves as a spare part that you can reorder when you want to replace an existing panel. With dimensions of 70 by 60 centimeters, this panel provides ample space for your cat to rest or play comfortably.
The panel is part of the UPPERRCPALACE collection and is made in a light grey color. As part of the RCP product line, it fits perfectly with other components of the Royal Cat Palace cat tree. You can easily install this part to make your cat tree fully functional again.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 60 cm |
| Onderdeel | Plateau |
| Productlijn | RCP |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-UP-RCP-LG |
Reviews
Loading reviews...