Dog Snack Venison Meat Strips – 100% Natural
This dog snack consists of 100% natural venison meat strips, specially developed for dogs. It is an ideal product to use as a reward or during training sessions with your dog.
The strips have dimensions of 15 cm long, 15 cm wide and 1,5 cm high. The product is delivered as loose pieces and falls under the Butcher Natural category of the Vadigran brand.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19720 |
Loading reviews...
Description
Dog Snack Venison Meat Strips – 100% Natural
This dog snack consists of 100% natural venison meat strips, specially developed for dogs. It is an ideal product to use as a reward or during training sessions with your dog.
The strips have dimensions of 15 cm long, 15 cm wide and 1,5 cm high. The product is delivered as loose pieces and falls under the Butcher Natural category of the Vadigran brand.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 1.5 cm x 15 cm |
| Productlijn | Butcher Natural |
| Lengte | 15 cm |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19720 |
Reviews
Loading reviews...