Dog Snack Frikandellen Ostrich
This dog snack in the shape of frikandellen is made from ostrich and provides a natural treat for your dog. The product falls under the Butcher Natural line and is specifically intended as a snack for dogs.
The frikandellen have dimensions of 7 cm cm long, 7 cm cm wide and 2 cm cm high. The item is sold per piece and has a gross weight of 0.058 kg. This snack is a budget-friendly option to occasionally spoil your dog.
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 2 cm x 7 cm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Lengte | 7 cm |
| Gewicht | 0.058 |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19729 |
Loading reviews...
Description
Dog Snack Frikandellen Ostrich
This dog snack in the shape of frikandellen is made from ostrich and provides a natural treat for your dog. The product falls under the Butcher Natural line and is specifically intended as a snack for dogs.
The frikandellen have dimensions of 7 cm cm long, 7 cm cm wide and 2 cm cm high. The item is sold per piece and has a gross weight of 0.058 kg. This snack is a budget-friendly option to occasionally spoil your dog.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Snacks & beloningen |
| Afmeting | 2 cm x 7 cm |
| Productlijn | Snacks & beloningen |
| Lengte | 7 cm |
| Gewicht | 0.058 |
| Voedingtype | Snack |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | 19729 |
Reviews
Loading reviews...