Oval Cushion Adelle Grey
This cushion from the Adelle collection features an oval design and is available in the classic colour Grey. Its solid colour fits into various interior types and provides comfort for your pet.
The cushion has a thickness of 6 cm and is available in multiple sizes, including 45 cm x 30 cm cm. It is made of material that is washable at 30°C, making maintenance easy.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 30 cm cm |
| Is Wasbaar | Ja |
| Vorm | Ovaal |
| Dikte | 6 cm |
| Lengte | 45 cm cm |
| Productgroep | Slapen & Rusten |
| Artikelnummer | 20640 |
Loading reviews...
Description
Oval Cushion Adelle Grey
This cushion from the Adelle collection features an oval design and is available in the classic colour Grey. Its solid colour fits into various interior types and provides comfort for your pet.
The cushion has a thickness of 6 cm and is available in multiple sizes, including 45 cm x 30 cm cm. It is made of material that is washable at 30°C, making maintenance easy.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Kussen |
| Materiaal | Textiel |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 30 cm cm |
| Is Wasbaar | Ja |
| Vorm | Ovaal |
| Dikte | 6 cm |
| Lengte | 45 cm cm |
| Productgroep | Slapen & Rusten |
| Artikelnummer | 20640 |
Reviews
Loading reviews...