Almo Nature Holistic Cats dry food for cats
This cat food from Almo Nature is specially developed for cats and contains chicken and rice as important ingredients. It is a dry food that provides complete nutrition for your cat.
The food has a weight of 400 grams and is packaged in a bag with dimensions of 5 cm cm long, 14 cm cm wide and 26 cm cm high. It is a nutritious food that fits into your cat's daily diet.
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 26 cm x 14 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Lengte | 5 cm |
| Gewicht | 0.4 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A605 |
Loading reviews...
Description
Almo Nature Holistic Cats dry food for cats
This cat food from Almo Nature is specially developed for cats and contains chicken and rice as important ingredients. It is a dry food that provides complete nutrition for your cat.
The food has a weight of 400 grams and is packaged in a bag with dimensions of 5 cm cm long, 14 cm cm wide and 26 cm cm high. It is a nutritious food that fits into your cat's daily diet.
Additional information
| Merk | Almo Nature |
| Afmeting | 26 cm x 14 cm |
| Productlijn | Droogvoer |
| Inhoud | 0.4 kg |
| Lengte | 5 cm |
| Gewicht | 0.4 kg |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A605 |
Reviews
Loading reviews...