Puppy Perfume Biogance My Puppy Perfume 50ml
This puppy perfume from Biogance is specially developed for young dogs. It releases a cocktail of sweet and floral notes that give your puppy a fresh scent.
The perfume has a transparent color and comes in a 50ml bottle. The bottle has dimensions of 11.5 cm high, 3.4 cm long, and 3.4 cm wide. It is intended for the coat care of dogs and falls under the product group Coat.
| Merk | Biogance |
| Type | Parfum |
| Kleur | Transparant |
| Afmeting | 11.5 cm x 3.4 cm |
| Productlijn | Parfum |
| Inhoud | 50ml |
| Lengte | 3.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 69517 |
Loading reviews...
Description
Puppy Perfume Biogance My Puppy Perfume 50ml
This puppy perfume from Biogance is specially developed for young dogs. It releases a cocktail of sweet and floral notes that give your puppy a fresh scent.
The perfume has a transparent color and comes in a 50ml bottle. The bottle has dimensions of 11.5 cm high, 3.4 cm long, and 3.4 cm wide. It is intended for the coat care of dogs and falls under the product group Coat.
Additional information
| Merk | Biogance |
| Type | Parfum |
| Kleur | Transparant |
| Afmeting | 11.5 cm x 3.4 cm |
| Productlijn | Parfum |
| Inhoud | 50ml |
| Lengte | 3.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 69517 |
Reviews
Loading reviews...