Wahl Attachment Comb #4 9.5mm for Max50 and MaxGo
This attachment comb from Wahl is an accessory for the Max50 and MaxGo clippers, specially developed for trimming dogs. It is a practical tool for even coat care.
The attachment comb has a comb height of 9.5mm and is made of metal in a silver color. The dimensions are 13 cm high, 7.4 cm long and 2.4 cm wide. It is a piece item that is part of Wahl's coat care products.
| Merk | Wahl |
| Type | Opzetkam |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 13 cm x 2.4 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 22684 |
Loading reviews...
Description
Wahl Attachment Comb #4 9.5mm for Max50 and MaxGo
This attachment comb from Wahl is an accessory for the Max50 and MaxGo clippers, specially developed for trimming dogs. It is a practical tool for even coat care.
The attachment comb has a comb height of 9.5mm and is made of metal in a silver color. The dimensions are 13 cm high, 7.4 cm long and 2.4 cm wide. It is a piece item that is part of Wahl's coat care products.
Additional information
| Merk | Wahl |
| Type | Opzetkam |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 13 cm x 2.4 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 7.4 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 22684 |
Reviews
Loading reviews...