4-in-1 Blade for Wahl Smart Clip
This blade is an accessory for the Wahl Smart Clip and offers four different cutting lengths in one. It is made for the coat care of your dog and provides a versatile trimming experience.
The blade has a silver color and measures 11 cm high, 8 cm long and 8 cm wide. It is suitable for dogs and falls under the product group Coat. This item is delivered per piece.
| Merk | Wahl |
| Type | Scheerkop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 11 cm x 8 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21494 |
Loading reviews...
Description
4-in-1 Blade for Wahl Smart Clip
This blade is an accessory for the Wahl Smart Clip and offers four different cutting lengths in one. It is made for the coat care of your dog and provides a versatile trimming experience.
The blade has a silver color and measures 11 cm high, 8 cm long and 8 cm wide. It is suitable for dogs and falls under the product group Coat. This item is delivered per piece.
Additional information
| Merk | Wahl |
| Type | Scheerkop |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zilver |
| Afmeting | 11 cm x 8 cm |
| Lengte | 8 cm |
| Productgroep | Vacht |
| Artikelnummer | 21494 |
Reviews
Loading reviews...