Bottom panel for Devon Rex cat tree
This bottom panel is specially designed for the Devon Rex cat tree from RHR Quality. It is a light grey colored component that you can use as a replacement for an existing bottom panel of your cat tree.
The bottom panel has dimensions of 70 x 50 x 4 cm and is part of the BOTTOMREX collection. This component is intended for cats and helps you keep your cat tree in good condition by replacing worn parts.
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-LG |
Loading reviews...
Description
Bottom panel for Devon Rex cat tree
This bottom panel is specially designed for the Devon Rex cat tree from RHR Quality. It is a light grey colored component that you can use as a replacement for an existing bottom panel of your cat tree.
The bottom panel has dimensions of 70 x 50 x 4 cm and is part of the BOTTOMREX collection. This component is intended for cats and helps you keep your cat tree in good condition by replacing worn parts.
Additional information
| Merk | RHR Quality |
| Type | Krabpaal onderdelen |
| Kleur | Lichtgrijs |
| Afmeting | 4 cm x 50 cm |
| Onderdeel | Bodemplaat |
| Productlijn | DEVONREX |
| Vorm | Rechthoekig |
| Lengte | 70 cm |
| Productgroep | Krabpalen & Meubels |
| Artikelnummer | RHR-BTM-REX-LG |
Reviews
Loading reviews...