Dog Food Wet Food 100g – Almo Nature Daily Dogs White Fish and Rice
This is dog food in the form of wet food, specially developed for dogs. The product is part of the Daily Dogs line from Almo Nature and contains white fish and rice as main ingredients.
The packaging has a weight of 100 grams and dimensions of 8,9 cm cm long, 8,9 cm cm wide and 2,1 cm cm high. The food is gluten-free and can be combined with dry food for balanced nutrition. Each package contains one portion.
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A226 |
Loading reviews...
Description
Dog Food Wet Food 100g – Almo Nature Daily Dogs White Fish and Rice
This is dog food in the form of wet food, specially developed for dogs. The product is part of the Daily Dogs line from Almo Nature and contains white fish and rice as main ingredients.
The packaging has a weight of 100 grams and dimensions of 8,9 cm cm long, 8,9 cm cm wide and 2,1 cm cm high. The food is gluten-free and can be combined with dry food for balanced nutrition. Each package contains one portion.
Additional information
| Merk | Almo Nature |
| Type | Voeding |
| Afmeting | 2.1 cm x 8.9 cm |
| Productlijn | Natvoer |
| Inhoud | 100 g |
| Lengte | 8.9 cm |
| Gewicht | 0.1 kg |
| Eigenschap | Glutenvrij |
| Voedingtype | Volledig |
| Productgroep | Voeding |
| Artikelnummer | A226 |
Reviews
Loading reviews...