Flea and tick comb for dogs
This flea and tick comb is specially designed for dogs and helps remove fleas and ticks from the coat. It is a practical tool for grooming your pet.
The comb has a length of 6.5 cm and a height of 5.1 cm, with a width of 0.5 cm. It is made in the color gray and falls under the product group Nagels_Poten. This accessory is sold per piece.
| Merk | Vadigran |
| Type | Kam |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 5.1 cm x 0.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 6.5 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 14813 |
Loading reviews...
Description
Flea and tick comb for dogs
This flea and tick comb is specially designed for dogs and helps remove fleas and ticks from the coat. It is a practical tool for grooming your pet.
The comb has a length of 6.5 cm and a height of 5.1 cm, with a width of 0.5 cm. It is made in the color gray and falls under the product group Nagels_Poten. This accessory is sold per piece.
Additional information
| Merk | Vadigran |
| Type | Kam |
| Kleur | Grijs |
| Afmeting | 5.1 cm x 0.5 cm |
| Productlijn | Accessoires |
| Lengte | 6.5 cm |
| Productgroep | Nagels & Poten |
| Artikelnummer | 14813 |
Reviews
Loading reviews...